Nové ukázky, fotky a kniha k Mary Poppins se vrací

Filmy Knihy Novinky

O tom, že se dočkáme filmového pokračování oblíbené Mary Poppins, jsme vám prvně psali v březnu tohoto roku. Pak jsme vám ukázali první fotky i trailer a teď tu pro vás máme další chuťovky.

https://youtu.be/8iC7gpsPGw4

Film se odehrává kolem roku 1930, v období ekonomické krize v Londýně (v období, ve kterém se odehrávají i původní knihy) a předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal (Whishaw) a Jana (Mortimer), už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen (Walters).

Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins (Blunt). Za pomoci veselého lampáře Jacka (Miranda) a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy (Streep).

Za režií pokračování Mary Poppins stojí Rob Marshall a podle traileru vše vypadá více než dobře. Filmu bychom se u nás měli dočkat 20. prosince. Kromě toho bychom se už 6. prosince měli dočkat knižní předlohy s filmovou obálkou, která vyjde u nakladatelství Egmont.

S neobyčejnou chůvou po boku číhá za každým londýnským rohem špetka dobrodružství a trocha úžasu… Sourozenci Banksovi stále žijí v domě číslo 17 v Třešňové ulici, ale už trochu vyrostli. Michael pracuje v bance jako kdysi jeho otec a sám vychovává tři děti – Annabel, Johna a malého Georgieho. Jane se mu snaží pomáhat, ale i když oba dělají vše, co je v jejich silách, hrozí, že přijdou o dům.

Naštěstí se u nich opět jako mávnutím kouzelného proutku objeví Mary Poppins, jejich zázračná chůva z dětství, i se svým neobyčejným mluvícím deštníkem. Chce pomoci Banksovým, aby byly jejich životy zase plné radosti a zázračných maličkostí… Podaří se Mary Poppins vdechnout kouzlo do života londýnské rodiny také tentokrát?

Nově se objevily také další písně z filmu:

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, EW.com. Egmont.cz, Falcon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge