O webu

Knižní vesmír je webzin zaměřující se na svět knih a vše, co s ním souvisí. Našim cílem je vytvořit místečko pro všechny milovníky knih. Přinášet jim novinky o knihách, které zajímají nejen nás, ale také je. Zajímavosti o knižních sériích, chystaných filmových zpracováních, rozhovory s autory knih, či různé klasické tématické články.

Rádi čteme, rádi si o knihách povídáme, rádi si knihomolíme. Chceme se bavit a chceme, aby se bavili i ostatní!

Pokud se chcete stát redaktorem našeho rozjíždějícího se plátku, musíte splnit tyto podmínky:

 • Napsat krátkou zprávičku minimálně o čtyřech odstavcích na jakékoliv téma z knižního světa.
 • Napsat tématicky zaměřený článek nebo recenzi na knihu – délka minimálně A4 (plus mínus, aby to nebyl až moc krátký článek či recenze).
 • To vše zaslat na email: sykorova@kniznivesmir.cz
 • A čekat, až se vám ozveme a řekneme, jestli jste nebo nejste redaktorem.

Abyste se stali redaktorem, nepotřebujete mít za sebou nějaké psaní pro jiné webziny či školní časopisy, ani nemusíte mít nějaký blog, anebo být knižní blogger. Stačí, když vás budou bavit knihy a budete mít chuť ostatním přinášet knižní novinky, články a recenze. Samozřejmě záleží na nás, jestli se rozhodneme vás mezi sebe vzít. Důležité je splnit podmínky uvedené výše a mít alespoň nějaký ten cit pro jazyk.

Mějte se famfárově a hlavně čtěte!

5 komentářů: „O webu

 • Pingback: Zajímavosti z blogosvěta (3) | Knižní doupě

 • 14.2.2016 (14.55)
  Permalink

  Dobrý den, chci se jen zeptat zda pořád nabíráte redaktory či je to v tuto dobu nemožné. Popřípadě na jaký email Vás mohu kontaktovat.
  Děkuji

  Reagovat
 • 18.2.2018 (9.01)
  Permalink

  Ahoj, před chvíli jsem akorát tady četla starší článek, jak u mortal instruments má být natočen i druhý díl. Tak jsem se chtěla zeptat jestli už vyšel nebo ne.

  Reagovat
  • 21.2.2018 (16.36)
   Permalink

   Ahoj Míšo, to už bude asi hodně starý článek 🙂 Z plánů na další film nakonec sešlo a místo toho se knihy staly podkladem seriálu Shadowhunters televizní stanice Freeform. Tomu by brzy měla začít třetí série, článek ještě najdeš na hlavní stránce našeho webu 🙂

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

eighteen + four =

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..