Třetí Fantastická zvířata v knižní verzi už v listopadu

Filmy Knihy Novinky

A je to tady. Konečně se dočkáme také scénáře ke třetímu filmu v knižní podobě.

Ačkoliv zatím stále není jasné, jestli se ještě vůbec bude pracovat na dvou původně plánovaných filmech, dostaneme alespoň filmový scénáře stejně jako tomu bylo u předchozích filmů. Jenomže tentokrát nedostaneme podobnou obálku do sady, ale filmovou verzi, což je trochu škoda, ale asi se nedá nic dělat.

Profesor Albus Brumbál ví, že mocný černokněžník Grindelwald chce ovládnout kouzelnický svět. A protože ho nemůže zastavit sám, vyšle magizoologa Mloka Scamandera, tým kouzelníků a jednoho odvážného mudlu na nebezpečnou misi. Jak dlouho však může Brumbál zůstat stranou, když jde nyní o všechno? Kompletní scénář ke snímku Brumbálova tajemství doprovázejí zákulisní informace, náčrty kostýmů i postřehy od Juda Lawa, Eddieho Redmaynea a dalších hvězd filmu.

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství – úplný scénář vycházejí u nakladatelství Albatros 14. listopadu.

Zdroj informací a obrázků: Albatrosmedia.cz

5 thoughts on “Třetí Fantastická zvířata v knižní verzi už v listopadu

  1. This post really too helpful for me to do blog commenting. Thank you for sharing. I am waiting for your next article.

  2. Blog Commenting is one of the most helpful methods for improving page traffic and ranking in SERPs. It is tough to select high-PR sites to get quality backlinks. Thanks for sharing the enormous list of Blog Commenting Sites. I am waiting for your next article.

  3. This post really too helpful for me to do blog commenting. Thank you for sharing. I am waiting for your next article. Very helpful! thank you for the Blog Commenting Sites list, it is very helpful, I was searching for some valuable links. Good work, and keep sharing your research and knowledge. Thank you again……

  4. I just checked your list of Blog Commenting Sites and found it unique. I’ll surely return to you for more tips and sites that help me. Thanks….. This post really too helpful for me to do blog commenting. Thank you for sharing. I am waiting for your next article…………

  5. I just checked your list of Blog Commenting Sites and found it unique. I’ll surely return to you for more tips and sites that help me…… Thanks…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge