První trailer k Mary Poppins se vrací

Filmy Knihy Novinky

Vzhledem k tomu, že se nám nezadržitelně blíží zimní období, pouhý teaser na velice očekávaný film už nestačí a máme tu konečně pořádný trailer. Jen se podívejte, co nás čeká…

Film se odehrává kolem roku 1930, v období ekonomické krize v Londýně (v období, ve kterém se odehrávají i původní knihy) a předlohou mu bylo dalších sedm knih od P. L. Traversové. Ve filmu jsou děti známé z původního filmu, Michal (Whishaw) a Jana (Mortimer), už dospělé. V Třešňové ulici žije Michal se svými třemi dětmi a vychovatelkou Ellen (Walters).

Poté, co Michal prodělá osobní ztrátu, objeví se v rodině Banksových opět tajemná chůva Mary Poppins (Blunt). Za pomoci veselého lampáře Jacka (Miranda) a svých jedinečných kouzelných schopností pomůže rodině znovu nalézt ztracenou radost a štěstí. Mary Poppins rovněž seznámí děti s celou řadou barvitých a svérázných postav, včetně své výstřední sestřenice Topsy (Streep).

Za režií pokračování Mary Poppins stojí Rob Marshall a podle traileru vše vypadá více než dobře. Filmu bychom se u nás měli dočkat 20. prosince.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, IMDb.com, Falcon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge