Lara Jean nás bude okouzlovat na Netflixu už v létě

Filmy Knihy Novinky

Před čtyřmi lety jsme vás informcovali o tom, že se dočkáme adaptace knihy Všem klukům, které jsem milovala. Loni jsme vám dokonce ukázali sestry Coveovy. A teď jsme zase o krůček blíž filmu.

Jak už nadpis napovídá, film převzala americká streamovací služba Netflix, která koupila mezinárodní práva od Awesomeness Films a Overbrook Entertainment. Za produkcí stojí Susan Johnson, Matt Kaplan, Dougie Cash a Jordan Levin. Scénáře se ujala Sofia Alvazer.

Kniha Všem klukům, které jsem milovala stojí na milostných dopisech, které napsala Lara Jean svým láskám. Nikdy sice nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí.

Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

V hlavních rolích fimu uvidíme Lanu Condor, Janel Parrish a Annu Cathcart. Na Netflixu by se měl objevit někdy během léta, přesné datum ještě není známo.

Zdroj informací a obrázků: Variety.com, TheFandom.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge