Všem klukům, které jsem milovala má své sestry Coveyovy

Filmy Knihy Novinky

O možné filmové adaptaci knihy se mluvilo už před třemi lety, více se to začalo hýbat až teď. Známe totiž hlavní představitelku Lary Jean.

Kniha Všem klukům, které jsem milovala stojí na milostných dopisech, které napsala Lara Jean svým láskám. Nikdy sice nedala žádnému klukovi najevo, že ho má ráda. A když už nechtěla být zamilovaná, napsala dopis o tom, jak se cítí, pečlivě ho zapečetila a schovala do krabice pod svou postelí.

Ale jednoho dne dopisy z krabice zmizí a Lara zjistí, že je někdo rozeslal. A najednou musí čelit všem pocitům, které před světem – a hlavně přímo před adresáty dopisů – pečlivě ukrývala! A jak se postupně vyrovnává s minulostí, zjišťuje, že něco dobrého to rozeslání dopisů přece jen přineslo.

Trilogie Jenny Han se k nám dostala v roce 2015 a brzy se dočkáme také jejího posledního dílu. O filmové adaptaci se mluví už dlouho, ale autorka záměrně čekala na výběr těch správných hereckých tváří. V Hollywoodu totiž mají v posledních letech potřebu všechny Asiaty ve filmech spíše „pobělovat“. Teď už ale může být spokojená, protože všechny tři sestry Coveyovy si zahrají herečky Asio-Amerického původu.

V hlavní roli Lary Jean uvidíme Lanu Condor, kterou jsme nedávno mohli vidět v X-Menech, Apokalypse. Nejstarší sestru Margot si zahraje Janel Parrish. Tu známe jako Monu ze seriálu Prolhané krásky. Nejmladší Kitty pak ztvární Anna Cathcart, ta se nedávno objevila v pokračování Následníků.

O dalších představitelích se toho ještě moc neví, uvidíme, koho nám obsadí třeba do role Petera. Ještě se nerozjela ani produkce a zprávy o scénáři z roku 2014 už taky nemusí být pravdivé.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, Deadline.com, CooBoo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge