Poslední lákačky na třetí sezónu Shadowhunters

Třetí řada se sice oficiálně rozjela už 20. března, ale pro případ, že byste na ni zapomněli, tu máme další zajímavé ukázky.

Shadowhunters (Lovci stínů) vypráví příběh mladé dívky jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace.

Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání. Pokud jste o seriálu ještě neslyšeli, jedná se o adaptaci oblíbené knižní série z pera Cassandry Clare. Psali jsme o ní nedávno.

I v třetí řadě uvidíme Katherine McNamaru, Dominica Sherwooda, Alberta Rosende, Matthewa Daddario, Emeraude Toubia, Harryho Shuma, Jr., Alishu Wainwright a Isaiaha Mustafu.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

two × two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..