Clary a Finnick se potkají ve filmu Love, Rosie

Po filmu P.S.: Miluji tě se na velká plátna kin dostane také další kniha Cecelie Ahern. Hlavní postavy ztvární Lily Collins a Sam Claflin, neboli Clary Fray a Finnick.

Love, RosieProdukce této romantické komedie je v plném proudu a my se tak můžeme podívat, jak to bude Lily a Samovi společně slušet. Režii snímku má na starosti poměrně neznámý Němec Christian Ditter. Zato výkonný producent Martin Moszkowicz má bohaté zkušenosti třeba ze série Resident Evil a podílí se také na filmech The Mortal Instruments.

Rosie a Alex spolu vyrůstali a chodili do školy a také při sobě stáli při všech dětských nezbednostech. V době, kdy objevují radosti dospívání, však zasáhne osud, který životy obou přátel rozdělí. Alex se s rodiči stěhuje z Dublinu do Bostonu, kde jeho otec dostal skvělou práci. Rosie zůstává doma a cítí se bez svého kamaráda opuštěná. Umíní si, že jakmile dokončí školu, odstěhuje se za Alexem.

Těsně před odjezdem však její plány zmaří zpráva, která jí od základu změní život a připoutá ji na neurčito k rodnému Irsku. Přátelství Rosie a Alexe pokračuje, i když jsou oba mladí lidé odkázáni jen na dopisy, e-maily a telefonáty. Ani jeden z nich ale netuší, jestli jejich vztah dokáže přežít léta odloučení, obrovskou vzdálenost i nové známosti, které oba navazují. Rosie vzpomíná na jediný polibek, který si vyměnili, a hlavou se jí honí dohady, jestli už jejich kamarádství vlastně nepřerostlo v mnohem hlubší cit. Jenomže se zdá, jako by se celý svět spiknul proti nim. Jako by se už nikdy neměli setkat.

 

Knihu Kde končí duha autorky Cecelie Ahern v ČR vydalo nakladatelství BB/art v roce 2006, v originále se prodává nezvykle pod dvěma názvy – Love, Rosie a Where The Rainbows End.

Zdroje informací a obrázků: pagetopremiere.com, imdb.com, bux.cz

Markéta Kubalová

Marketingový nadšenec, knihomolka, milovnice dobré hudby a seriálů. „Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého.“ (Čínské přísloví)

5 komentářů: „Clary a Finnick se potkají ve filmu Love, Rosie

 • 21.5.2013 (18.45)
  Trvalý odkaz

  ooooooooo!!!! tak na toto sa teším, nech už to znie akokoľvek sentimentálne 8D chcem ich vidieť spolu! 8P

  Reagovat
 • 23.5.2013 (17.21)
  Trvalý odkaz

  kniha ma prilis nebavila, tieto namety v style (pozor SPOILER) ,,dali sa dokopy po sto rokoch,, ma nebavia. ale sama zboznujem, takze film si nenecham ujst 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

17 − eight =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..