Začalo natáčení seriálu Outlander

Filmy Knihy

Všechny hlavní postavy seriálu podle knih Diany Gabaldon byly obsazeny a produkce se tak přesunula k samotnému natáčení. Právě to nyní probíhá ve Skotsku.

Outlander, česky Cizinka, je dobrodružným příběhem Claire Randallové, bývalé zdravotní sestry z druhé světové války. Ta uvízne v minulosti, o celých dvě stě let zpět. V roce 1945 je Claire šťastně vdaná za historika Franka Randalla. Kvůli válce však žili několik let v odloučení a proto se rozhodnou jet do Skotska na druhé líbánky, aby znovu oživili to, co jim válka vzala. Během sbírání lučního kvítí v okolí kruhu starověkých kamenů se však Claire propadne do roku 1743.

Natáčení začalo 7. října, nyní se však přesunulo do Skotska. Tvůrce seriálu Ronald D. Moore potvrdil, že jsou již natočeny první dva díly seriálu.

O většině hlavních postav a jejich představitelích jsme již psali, nyní by však měla být známa všechna důležitá jména: Caitriona Balfe (Claire Randall), Tobias Menzies (Frank Randall), Sam Heughan (Jamie Fraser), Laura Donnelly (Jenny Fraser Murray), James Fleet (Reverend Reginald Wakefield), Lotte Verbeek (Geillis Duncan) a další.

Oficiální fotografie ze seriálu je zatím pouze jedna, a to s postavou Jamieho Frasera:

outlander_jamie_fraser

Náhled na natáčení najdete v následujícím videu z New Yorkského Comic Conu:

Zdroje informací a obrázků: hypable.com, boomtron.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

CommentLuv badge