Další posila filmových Darkest Minds

Vypadá to, že adaptace Darkest Minds je stále na pořadu dne a možná, jen možná, to může být další velká dystopická série jakou byli Hunger Games.

Už jsme vás informovali o obsazení dvou hlavních představitelů – Ruby a Liama. Dneska tu máme představitelku Zu. Zahraje si ji Miya Cech, kterou jsme už mohli vidět v seriálech American Hosewife nebo American Horor Story: Roanoke.

Suzume Zu, nebo také spíš jen „Zu“, jak jí v knize všichni říkají, je Rubyina kamarádka, která ji v prvníl díle doprovází na cestě do East River (společně s dalšími postavami, o nichž nejspíš taky brzy uslyšíme).

V East River sice chvíli pobude, ale brzy se rozhodne cestovat dál se svou sestřenkou Hinou a pár přáteli. Při odchodu Ruby požádá, aby si ji našla, až bude po všem. Původně jí ještě chtěla něco říct, ale raději si to rozmyslela. Alespoň takto ji popisuje Wikia.com a podle všeho ale patří mezi jednu z nejoblíbenějších postav.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com Hypable.com, Wikia.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

16 − two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..