Zakoupena filmová práva na Shatter Me

Další z oblíbených knižních sérií má o krok blíže k filmovému plátnu. Tentokrát jde o knihu Shatter Me, která u nás v českém překladu vyšla u nakladatelství CooBoo pod návzem Jsem roztříštěná.

Shatter me new eye coAutorka série, Tahereh Mafi, před pár dny na oficiálních stránkách aktualizovala přehled často kladených dotazů o změněnou otázku týkající se filmového zpracování. Vypadá to, že hrdým majitelém práv je studio 20th Century Fox.

Mafi ovšem nezapomněla poukázat na to, že se jedná teprve o malý krok a že existuje ještě celá řada věcí, které se musí provést, než se kniha vůbec na filmová plátna v budoucnu dostane. Autorka slíbila, že jakmile bude vědět něco nového, nezapomene o tom své fanoušky informovat.

První díl série vypráví o sedmnáctileté dívce Juliette Ferrars, co byla uvězněna za neúmyslnou vraždu. Za všechno mohla její zvláštní schopnost. Její dotyk je totiž smrtící.

Už si zvykla na samotu a ticho své cely, když jí najednou přidají spoluvězně. Juliette má z Adama Kenta strach a nechce mu ublížit. Postupně si k němu ovšem vybuduje přátelství. Nemůže ale tušit, co všechno se na ni chystá…

Zdroj infomací a obrázků: PageToPremiere.com, TaherehBooks.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „Zakoupena filmová práva na Shatter Me

  • 22.5.2013 (11.09)
    Permalink

    Těším se :). Jsem zvědavá na herecké obsazení 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen + seventeen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..