Queen Charlotte: A Bridgerton Story láká první ukázkou a fotkou

Knihy Novinky Seriály

Před časem jsme vás informovali o tom, že se začíná pracovat na spin-offovém seriálu oblíbených Bridgertonových. teď tu díky Tudum máme i první ukázku z toho, co nás čeká.

Seriál Queen Charlotte: A Bridgerton Story vypráví příběh mladé královny v dobách před jejími skvělými parukami a úsilím odhalit identitu Lady Whistledown. Série se ponoří do velkého milostného příběhu Charlotty, krále Jiřího III. a do toho, jak podnítili společenský posun a vytvořili svět, který zdědily postavy v Bridgertonových.

V seriálu by se měly objevit také postavy lady Violet Bridgertonové (Ruth Gemmell) a lady Danburyové (Adjoa Andoh). Měli bychom se tak dozvědět více z královnina života a také z jejího manželství s králem Jiřím. Mladou královnu si hraje India Amarteifio, v dalších rolích uvidíme Michelle Fairley jako princeznu Augustu, Coreyho Mylchreesta jako mladého krále Jiřího a Arsemu Thomas jako mladou lady Danbury. Sam Clemmett si zahraje mladého Brimsleyho, Richard Cunningham lorda Buteho, Tunji Kasiztvární Adolphuse, Rob Maloney královského doktora, Cyril Nri (Cucumber) lorda Danburyho a Hugh Sachs staršího Brimsleyho.

Seriálu bychom se měli na Netflixu dočkat příští rok, přesné datum ještě nebylo stanoveno. Jako bonus tu máme ještě i video lákající na třetí sérii Bridgertonových:

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com/tudum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge