Nové fotky z natáčení If I Stay

Na začátku června jsme vás informovali o tom, že se chystá filmové zpracování oblíbené knihy Gayle Forman, která v češtině vyšla pod názvem Jestli zůstanu. Celý casting probíhal docela v utajení, přesto se ven dostaly informace o filmové Mie i Adamovi. Naposledy jsme vám přinesli první fotky z natáčení a teď tu pro vás máme další…

Jak už jsme vám psali dříve, samotnému natáčení je přítomna i Gayle. Dohlížela nejen na výběr hereckých představitelů, ale také se spolupodílela na psaní scénáře. O svém pobytu na place dává svým fanouškům často vědět. Píše zajímavé Tweety, zápisky na blog i na svůj Facebook… a samozřejmě nahrává plno fotek, k nimž má vždycky nějaký vtipný popisek. Je vidět, že se celkově sešla dobrá parta a že jim na filmu opravdu záleží. Dost ale vykecávání, podívejme se na nové fotky ze zákulisí!

Zdroj informací a obrázků: ForeverYoungAdult.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

one × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..