Další herci pro Fifty Shades obsazeni

Filmy Knihy

To, kdo ztvární role Anastasie Steelové a Christiana Graye, fanoušci série Fifty Shades netrpělivě očekávali dlouhou dobu. Ana a Christian však nejsou jediné postavy příběhu. Kdo je tedy doplní?

Po menším dramatu ohledně odchodu Charlieho Hunnama z projektu by měla produkce pokračovat. Novým Christianem je, jak už víte, sympaťák Jamie Dornan, jeho filmovou partnerkou zůstává Dakota Johnson.

christian-anastacia

Dá se předpokládat, že drtivá většina fanynek díla E.L. James bude z řad žen. Pojďme se tedy podívat, na koho se kromě Dornana může nejedno ženské oko těšit. Prvním krasavcem je Elliot Grey, Christianův bratr. Jako jeho představitel byl vybrán Luke Grimes, známý postavou Jamese ze seriálu Pravá krev. Podle Christiana „měl sex s většinou Seattlu“. Dalším mužským protagonistou knihy je José Rodriguez, Anastasiin „atraktivní, vtipný, hodný, chytrý a konvenční“ kamarád. V knize ho Ana vidí pouze jako přítele, filmu by určitě neuškodilo, kdyby byl jejich vztah trochu pikantnější. Vzhledem k tomu, že je série původně fanfikcí na Stmívání, pak je José takový Jacob Black. Postavu Josého si zahraje Victor Rasuk.

Elliot-Jose

Abychom neopomněli také zástupce starší generace, objeví se ve filmu Anina počtvrté vdaná matka Carla Wilks. Její role se ujala Jennifer Ehle. Zatím poslední posilou a jistě tou nejvíce známou je Katie Holmes, jejímž posledním velkým snímkem byl Batman začíná. Zdá se, že se po rozvodu s Tomem Cruisem chce vrátit zpátky na filmová plátna ve velkém stylu. Její postavou bude Elena Lincoln, Christianova bývalá milenka.

Carla-Elena

Začátek natáčení byl vzhledem k problémům ohledně Christianova představitele odložen na 2. prosince. Zda se stihne uvedení filmu v létě 2014, se tak teprve uvidí.

Zdroje informací a obrázků: hypable.com, examiner.com

3 thoughts on “Další herci pro Fifty Shades obsazeni

  1. No tak Katie jako Elena je pro mě bohužel zklamáním… Ne že bych měla nějakou pevnou představu, kdo by Elenu měl hrát, ale Katie určitě ne, mě by se třeba líbila Nicole Kidman, i když ta by do takového filmu těžko šla, ale Katie prostě ne.. Zaryté fanynky budou velmi nespokojené..:D

  2. Katie Holmes se zatím jen vyjádřila, že by si roli Eleny ráda zahrála. Obsazena zatím ale nebyla.

  3. já by sem byla moc ale moc sklamaná kdyby Christiana Greya nehrál Matt Bomer protože ho moc ale moc vystihuje, charakteristikou i vyzorem prostě podle mně by mnel hrát on …… co se týká Anastazii Steelovej mnela by ji hrát Alexis Bledel, vyzerá nevinne úplne jak Anastázie, mněla by to hrát ona …. ak tyhle herci nebudou hrát Christiana a Anastázii budu moc sklamaná a radeji si ty knihy přěčtu ještě jednou alefilm si nekouknu … porozmýšlejtenad tím prosím … děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge