Hlavní poster k Divergentu odtajněn!

Ačkoliv jsme na vás včera vybalili celou řadu fotek a videí k chystané filmové adaptaci, tuhle novinku si nemůžeme nechat jen tak do zálohy. Musí prostě ven!

O čem je řeč? O hlavním oficiálním plakátu!

divergent-poster-full

Ten ale je, co? Taky se vám zdá, že je film skoro za dveřmi? Přitom se jej v češtině a slovenštině dočkáme až 3. dubna 2014! Kdo už odškrtává dny? Anebo spíš odškrtáváte dny do premiéry Vampýrské akademie? Příští rok to bude filmová bomba.

Vraťme se ale k plakátu. Vidíme na něm Tris a Čtyřku stojící na vrcholu budovy v Chicagu. V pozadí vidíme ruské kolo a zapadající slunce, Čtyřka má na zádech střelnou zbraň. Hlavní tagline říká „What makes you different makes you dangerous“, což by se volně dalo přeložit jako „Co tě dělá odlišným tě činí nebezpečným“.

Internetem se šíří jistý sneak peek toho, na co se nejspíš můžeme v druhém traileru těšit. Tak si video rychle pusťte, než ho stáhnou!

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, IAmDivergent.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

thirteen − thirteen =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..