Do světa Světla a stínů se znovu vydáme příští rok

Knihy Novinky Seriály

První série adaptace knižní předlohy Leigh Bardugo měla na Netflixu docela úspěch, proto se v příštím roce dočkáme pokračování. A díky Tudum tady máme i teasing toho, co nás čeká.

Seriál Světlo a stíny spojuje dvě nejprodávanější série autorky odehrávající se v Grishaverse: trilogii Griša, která se výrazně zaměřuje na Alinin příběh, a duologii Šest vran, která se odehrává o dva roky později (a v jiné fiktivní zemi). První sezóna sleduje události první knihy série Griša, ale také seznamuje fanoušky s Kazem, Inej a několika dalšími oblíbenými postavami Šesti vran – včetně Niny a Matthiase. V druhé sezóně se ponoříme hlouběji do dobrodružství party ze Šesti vran, přičemž Nina a Matthias převezmou větší role.

Původní cast v podání Jessie Mei Li, Ben Barnes, Freddy Carter, Archie Renaux, Amita Suman, Kit Young, Simon Sears, Daisy Head, Julian Kostov a Caroline Boulton nově doplní Patrick Gibson (jako Nikolai Lantsov), Jake Wolfe (jako Wylan Hendricks), Anna Leong Brophy (jako Tamar Kir-Bataar) a Lewis Tan (jako Tolya Yul-Bataar).

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com/tudum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge