Svědectví láká prvním trailerem

O tom, že nás čeká nový seriál podle knižní předlohy Stephena Kinga, jsme vám psali už před časem. Teď se můžeme konečně podívat i na první ukázku.

Postapokalyptické Svědectví rozehrává již mnohokrát zpracované téma boje s katastrofální epidemií nevyléčitelné nakažlivé choroby, která zde má podobu „superchřipky“ vyvinuté ve vojenských laboratořích. Experiment se však vymkne kontrole a nákaza vyhubí takřka celé lidstvo. Hrstka těch, kdo přežili, se dělí na dvě skupiny – jedni se uchylují k laskavé matce Abigail, která je oslovila ve snech, druzí směřují do náručí Temného muže.

V seriálu, který se na zahraničních obrazovkách objeví 17. prosince, uvidíme Jamese Marsdena, Amber Heard, Whoopi Goldberg, Grega Kinneara, Odessu YoungNicka Androse a Alexandera Skarsgårda.

Zdroj informací a obrázků: IMDb.com, Tor.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

sixteen + eight =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..