Veronica Mars má další trailer

O tom, že se dočkáme čtvrté série oblíbeného detektivního seriálu už vám nějaký ten pátek píšeme. Naposledy jsme vám ukazovali nové fotografie a teď tu máme prodloužený trailer.

Seriál se v USA začal vysílat v roce 2004 a skončil o tři roky později kvůli nízké sledovanosti. Všechny série se točí okolo fiktivního amerického městečka Neptune, v němž se dospívající dívka Veronica Mars rozhodla po vraždě své kamarádky naprosto změnit a vystoupit z řad populárních středoškoláků, aby si začala přivydělávat jako soukromé očko… po vzoru svého otce.

Souhra okolností ji ovšem dovede na nejednu stopu k vyřešení toho, co se vlastně před rokem její nejlepší kamarádce přihodilo… V roce 2014 jsme se dočkali dlouho očekávaného filmového návratu Veronicy do Neptune, aby se objevila na školním sraze a opět se zamotala do vyřešení jednoho vážnějšího případu. Seriál se na Hulu objeví už 26. července.

 Veronica je najmuta na případy záhadných vražd mladistvých během jarních prázdnin v Neptune, aby se tak opět dostala do spirály nebezpečí bohatých a vlivných. Uvidíme, jak si povede…

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Collider.com, ComingSoon.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × four =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..