Pokračování The Kissing Booth přidává další tváře

Filmy Knihy Novinky

Romantická komedie podle knihy Beth Reekles se Netflixu loni opravdu povedla, proto není divu, že se v únoru objevila informace o pokračování.

The Kissing Booth je příběh, který vznikal prostřednictvím Wattpadu. Když s ním Beth začínala, bylo jí teprve patnáct let. Téhle mladé Britce z Jižního Walesu se však podařilo zaujmout i nakladatelství Penguin Random House a v roce 2012 tak příběh o tak trochu zakázané lásce ze střední školy vyšel i knižně.

Hlavní hrdinkou filmu je Elle Evans, hezká, docela populární holka, která ale zatím nikdy nedostala pusu. Jejím nejlepším kamarádem je Lee Flynn – narodili se ve stejný den, jejich mámy byly nejlepší kamarádky a nedají bez sebe ani ránu. Už od dětství se řídí celým seznamem pravidel, takže je jen tak něco nemůže rozházet. Jenže Lee má staršího bráchu Noaha, kterému u nohou leží všechny holky ze školy. Tedy kromě Elle.

V rámci karnevalu chtějí Elle s Leem vybrat peníze na charitu prostřednictvím líbacího stánku, kde studenti ochotně vytáhnou z kapsy pět dolarů, aby mohli anonymně políbit svého idola. Jenže když Elle políbí Noaha, celý její život se převrátí vzhůru nohama. Mozek radí, aby si od něj držela odstup, ale srdce ji táhne přesně opačným směrem. Bude mít tenhle příběh šťastný konec, nebo skončí zlomeným srdcem?

Druhý film by měl pokračovat tam, kde ten první skončil. Noah odletěl na vysokou a teď nastává čas pro Elle a Leeho, aby se dostali na školu, kam by si přáli. Zároveň s tím se Elle a Noah snaží pracovat na vztahu na dálku, což může být docela problematické. A na scénu přicházejí také nové tváře v podobě Maisie Richardson-Sellers a Taylora Zakhara Pereze. Maisie si zahraje studentku Harvardu, která se spřátelí s Noahem, zatímco Taylor se stane novým spolužákem Elle a Leeho. Oba dva jsou značně atraktivní, tak uvidíme, jak vztah Elle a Noaha vydrží a co všechno se vlastně bude dít.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Deadline.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge