Začalo natáčení Divergence

Filmy Novinky

Fanoušci dystopické trilogie z dílny Veroniky Roth se konečně dočkali. Tento týden začalo natáčení filmové adaptace první knihy série. Kde se natáčí a kdo ztvární jakou postavu?

TrisV pondělí 8. dubna oficiálně odstartovaly filmařské práce na očekávaném filmu Divergent. Většina herců dorazila do Chicaga s předstihem, i když některá jména byla oznámena až na poslední chvíli. Mezi fanoušky série se dostaly informace o natáčecích lokalitách, takže musely být použity policejní barikády, aby nedošlo k narušení produkce.

FourV uplynulých dvou měsících jsme vás informovali o různých castingových novinkách a o tom, co je u Divergence nového. Se začátkem produkce filmu přinášíme souhrn informací.

Filmové zpracování oblíbeného bestselleru režíruje Neil Burger, na scénáři spolupracují Evan Daugherty a Vanessa Taylor. Informace o některých postavách, jako jsou matka Tris a Caleba nebo Uriah, zatím nebyly zveřejněny. Je tedy možné, že se v příběhu vůbec neobjeví.

Velký zájem byl také o castingy komparzu, kterých se zúčastnilo přes 1500 zájemců o role členů jednotlivých frakcí.

Obsazení filmu:
Beatrice „Tris“ Prior ~ Shailene Woodley
Caleb Prior ~ Ansel Elgort
Andrew Prior ~ Aaron Eckhart
Jeanine Matthews ~ Kate Winslet
Marcus Eaton ~ Ray Stevenson
Four ~ Theo James
Eric ~ Jai Courtney
Max ~ Mekhi Phifer
Tori ~ Maggie Q
Peter ~ Miles Teller
Christina ~ Zoë Kravitz
Al ~ Christian Madsen
Will ~ Ben Lloyd-Hudges
Edward ~ Ben Lamb
Molly Atwood ~ Amy C. Newbold

Premiéra filmu byla předběžně stanovena na 21. března 2014.

Zdroj informací a obrázků: examiner.com, imdb.com

2 thoughts on “Začalo natáčení Divergence

  1. většinu postav jsem si představovala úplně jinak. S výběrem Four a Tris jsem celkem spokojená ale jinak ostatní mi moc nesedí. Vážně doufám, že tam obsadí i matku Tris a Uriaha, protože to jsou docela důležité postavy!

  2. Fakt som neni spokojná. KEby tam mohli byť herci s Fan Made traileru tak by to bolo omnoho lepšie.. Štyri je nesympatický a …. JEdine kto tam sedí je Tris… Inak všetko ….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge