Nové plakáty a fotky k Baladě o ptácích a hadech

Filmy Knihy Novinky

Listopad se nezadržitelně blíží, a proto tu máme další lákačku na dlouho očekávanou adaptaci prequelu Hunger Games.

Začínají desáté Hladové hry. Osmnáctiletý Coriolanus Snow čeká jen na to, jak v nich zazáří. Tentokrát jako mentor jednoho z vyvolených. Tvrdě dřel, aby dokázal naplno využít svůj šarm, znalosti a dovednosti, které mohou dovést vyvoleného k vítětství. Bohužel, štěstěna mu není nakloněna. Dostal ponižující úkol. Trénovat největšího outsidera, dívčí zástupkyni chudého dvanáctého kraje Lucy Gray.

V aréně bude probíhat boj na život a na smrt. Mimo arénu se v Coriolanovi ale probouzejí city… a tak se musí rozhodnout, zda bude dodržovat pravidla nebo se bude řídit pudem sebezáchovy, který mu radí něco jiného. Boj o přežití nakonec odhalí, kdo je nevinné ptáče a kdo had, čekající na svou příležitost zaútočit.

 

V hlavních rolích uvidíme Toma Blytha, Rachel Zegler, Petera Dinklage, Huntera Schafera, Joshe Andrés Riveru, Jasona Schwartzmana a Violu Davis. Film režíroval Francis Lawrence podle scénáře od Michaela Arndta, Suzanne Collins a Michaela Lesslieho. Česká premiéra je stanovena na 16. listopadu 2023.

Zdroj informací a obrázků: ForumFilm.cz, Collider.com, Facebook.com/TheHungerGamesMovie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge