Vševidoucí oko Scionu vás vidí

Knihy Novinky

Ačkoliv zatím není známo, kdy se dočkáme páté knihy v sérii Kostičas, můžeme si zkrátit čekání alespoň příběhy z universa.

Letos totiž dostaneme alespoň české vydání dvou novelek, které doplňují strhující příběh krajinochodkyně Paige Mahoneyové. Kniha vyjde 17. května u nakladatelství Host.

Bledý snílek se vrací do dob, kdy bylo Paige teprve šestnáct let a v kriminálním podsvětí patřila k nováčkům. V nebezpečném srdci Londýna utekl cenný poltergeist, kterého je nutné dopadnout dřív, než způsobí chaos. Jenže o takovou vzácnost, jako je poltergeist, usiluje každý člen syndikátu a soupeřící gangy jasnovidců se nezastaví před ničím. Paige prožije křest ohněm, aby se ke gangu Sedmi pečetí mohla přidat.

Píseň úsvitu se odehrává mezi závěrem románu A zrodí se píseň a začátkem čtvrtého dílu Když spadne maska. Paige a Arcturus právě dorazili do pařížské citadely Scion. Vyčerpané Paige nezbývá nic jiného než zůstat v úkrytu, daleko od revoluce, kterou začala. Snaží se zotavit a vyrovnat se se svými duševními i fyzickými zraněními. Po týdnech odloučení se Arcturus a Paige začínají sbližovat.

Zdroj informací a obrázků: HostBrno.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge