Jon Sníh se vrátí ve vlastním seriálu

Knihy Novinky Seriály

Svět obletěla překvapivá zpráva o tom, že se dočkáme pokračování Hry o trůny.

Premiéra Rodu draka se už nezadržitelně blíží, a i když scénáristé podle všeho začali pracovat na druhé sezóně, dočkáme se dalšího seriálu ze světa Písně ledu a ohně. Jsou to už tři roky, co osmidílná seriálová verze Hra o trůny skončila a co fanouškům zůstala v ústech trochu hořká pachuť po samotném závěru.

Možná proto se dočkáme sequlového pokračování v podobě příběhu osudu Jona Sněha, o kterém víme, že je Aegon Targaryen, syn Rhaegara Targaryena a Lyanny Stark. Ve finále seriálu byl Jon donucen zabít Daenerys, protože se vydala temnější stranou, než jakou původně všem slibovala a zešílela stejně jako její předchůdce. Jon se poté vrátil zpátky na Černý hrad, odkud cestoval dále na sever společně s divokými.

Podle všeho by si svou roli měl zopakovat Kit Harrington. Zatím není známo, jak dlouho po událostech původního seriálu by se nový seriál měl odehrávat, ani kdy jej můžeme čekat a jestli se jej nakonec vůbec dočkáme. Každopádně je to velice zajímavé a rozhodně máme další věc, na kterou se můžeme těšit.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, HollywoodReporter.com, NerdsAndBeyond.com, Edna.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge