Trailer k rebootu Prolhaných krásek je tu

Filmy Knihy Novinky

Už je to nějaká ta doba, co skončil oblíbený seriál natočený podle knižní série Sary Shepard. A ačkoliv zase tolik času neuběhlo, rozhodli se tvůrci natočit reboot.

Fanoušci Prolhaných krásek strávili sedm (dlouhých) sezón snahou zjistit, kdo je sakra A/A.D./Uber A. Pět let poté, co byla definitivně odhalena identita, se nová generace vypořádá s dováděním stalkera v rebootu Prolhané krásky: Prvotní hřích. Seriál by se měl objevit na HBO MAX už 28. července a doufejme, že tomu tak bude i u nás.

A o čem nová verze seriálu bude? Před dvaceti lety série tragických událostí téměř roztrhala dělnické město Millwood na kusy. Nyní, v současnosti, se nesourodá skupina náctiletých dívek – zbrusu nový soubor Malých lhářek – ocitne trápena neznámým útočníkem a nucena zaplatit za tajný hřích spáchaný jejich rodiči před dvěma desetiletími… a také za svůj vlastní hřích.

V temném, dospívajícím hororovém dramatu se ocitáme na míle daleko od Rosewoodu, ale v rámci existujícího vesmíru Prolhaných krásek – ve zcela novém městě s novou generací Malých lhářek.

V hlavních rolích Lhářek uvidíme Bailee Madison, Chandler Kinney, Zariu, Maliu Pyles a Maiu Reficco. Dále se můžeme těšit na Mallory Bechtel, Sharon Leal, Elenu Goode, Leu Salonga, Ericu Johnsona a Alex Aiono.

Zdroj informací a obrázků: Collider.com, NerdsAndBeyond.com, EW.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge