Vemte si k vodě knihu Sarah Dessen, Jedeme v tom spolu

Filmy Knihy Novinky

Už v půlce července vyjde u nakldatelství CooBoo další knižní romance oblíbené autorky. A čekání si můžete zkrátit i filmovou adaptací.

Už je to dlouho, co Auden naposledy v noci spala. Před rozvodem svých rodičů – nebo spíš předtím, než se začali hádat. Teď má příležitost strávit bezstarostné léto se svým tátou a jeho novou rodinou v okouzlujícím přímořském městečku, kde žijí.

Tam taky nastoupí na brigádu v obchodě s oblečením, kde se seznámí s holčičím světem, který jí tak dlouho unikal: holčičí mluvou, kamarádstvím a láskami. Tohle všechno až doteď opomíjela, protože se ze všech sil snažila být dokonalou dcerou.

A pak potká Eliho, záhadného samotáře, ale hlavně dalšího nespavce, který se stane jejím průvodcem po nočním městě. Společně se noc co noc vydávají na honbu za dobrodružstvím.

Kniha v českém překladu vychází 14. července, a i když v originále vyšla už v roce 2009, my se knihy nejspíš dočkáváme díky filmové adaptaci, která se na Netflixu objevila už v květnu od názvem Letní úlet.

Zdroj informací a obrázků: Albatrosmedia.cz, Netflix.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge