Jason Momoa jako psanec ve Snivokraji

Filmy Komiksy Novinky

Abyste mohli porušit zákony světa snů, musíte je znát. Snivokraj se na Netflixu objeví už v listopadu.

Film Snivokraj nám představí dívku jménem Nemo, kterou hraje Marlow Barkley, která právě ztratila svého otce (Kyle Chandler). Poté, co objeví tajnou mapu, co ji vede do vysněného světa Snivokraje, potkává Flipa, excentrického psance (Momoa), který jí pomáhá bloudit jejími sny a prchnout před nočními můrami s nadějí, že znovu uvidí svého otce.

Ve Snivokraji, kde se vám mohou splnit všechna vaše největší přání, se vše obrátí vzhůru nohama. Flip provází Nemo jejími nejdivočejšími fantaziemi, počínaje letem v oblacích až po plavbu po moři a dává slovu „sladké sny“ zcela nový význam.

Film natočil Francis Lawrence, který nám přinesl skvělé Hunger Games. Dále ve filmu uvidíme Chrise O’Dowda, Kylea Chandlera, Weruche Opia, Indii de Beaufort a Humberlyho Gonzaleze.

Příběh vychází z komiksového stripu Little Nemo in Slumerbland, co vycházel v období od roku 1905 až do roku 1927, v němž malý Nemo prožívá dobrodružství ve fantastických snových říších. Nejde o první zpracování komiksu. Už v roce 1989 jsme se dočkali filmové animované verze Malý Nemo: Dobrodružství v Dřímkově, která vznikla v Japonsku. Nové filmové zpracování má premiéru 18. listopadu tohoto roku.

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com/tudum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge