Podívejte se na videoklip k nové písni Mulan

Filmy Knihy Novinky

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že se Mulan minimálně v zahraničí přesune na streamovací službu Disney+. Datum se ovšem už nezadržitelně blíží.

Když císař Číny vydá nařízení, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před nájezdníky ze severu, Hua Mulan, nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce. V přestrojení za muže překonává Hua Jun nástrahy na každém kroku své cesty a učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál. Tato epická cesta z ní nejen učiní ctěného bojovníka, ale vyslouží jí i respekt vděčného národa… a hrdého otce.

Mulan přináší slavné mezinárodní obsazení, které zahrnuje: Yifei Liu v roli Mulan; Donnie Yena v roli velitele Tunga; Jasona Scotta Leea jako Böri Khana; Yosona Ana jako Cheng Honghui;  a také Gong Li jako Xianniang a Jet Li jako císaře. O režii filmu se postaral Niki Caro, a to dle scénáře Ricka Jaffy & Amandy Silverové, Elizabeth Martinové & Lauren Hynek, na motivy výpravné básně Balada o Mulan. Podle všeho se film do českých kin dostane a to 4. září, kdy půjde film v zahraničí na Disney+.

Disney mezitím vypustilo videoklip k úplně nové písni Mulan, kterou nazpívala Christina Aguilera.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, Falcon.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge