P.S. Stále Tě miluju už v únoru

O tom, že se dočkáme pokračování úspěšné adaptace prvního dílu romantické série z pera Jenny Han jsme vám psali už začátkem tohoto roku… a teď máme další novinky.

Ústřední trojice nedávno na sociálních sítích totiž oznámila datum premiéry druhého filmu – 12. února 2020. A to není všechno!

https://www.instagram.com/p/B1Mp-U6nLlX/?utm_source=ig_web_copy_link

Ano, souběžně s druhým dílem se natáčí i ten třetí, Navždy s láskou, Lara Jean, který u nás v češtině vyšel před dvěma roky. Premiéra ještě nebyla stanovena, ale možná se obou filmů dočkáme už příští rok.

Lara Jean zažívá ten nejlepší maturitní ročník, který si dívka může přát. Je bláznivě zamilovaná do svého přítele Petera, její táta se znovu žení a sestra Margot je na léto doma.

Zatímco připravuje svatbu, nemůže již dál přehlížet velké rozhodnutí, které před ní stojí. Odejít na vysokou a opustit tak nejen svou rodinu, ale i přítele, kterého miluje.

Proč jí srdce a rozum radí, že by se měla rozhodnout jinak?

Zdroj informací a obrázků: EW.com, TheFandom. net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fourteen − 14 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..