13 Reasons Why láká šokujícím trailerem na třetí řadu

Seriál se na Netflixu stal doslova hitem a i když se pouze první série řídila knižní předlohou Jaye Ashera a pokračování si jdou vlastním životem, stále je na co se koukat a o čem mluvit.

První série ve třinácti epizodách sledovala středoškoláka Claye, který jedné emocionální noci obdržel krabici od bot plnou magnetofonových kazet. Ty mu poslala jeho spolužačka a také dívka, do níž byl zamilovaný, Hannah. Proč byl? Protože Hannah nedávno spáchala sebevraždu. U kazet je přiložen dopis o tom, že by se kazety měly dostat kus po kusech k těm lidem, o kterých na nich Hannah mluví. Každý z těchto 13 lidí totiž měl nějaký podíl na tom, že zemřela.

Každá z těchto třinácti kazet skrývá jeden z důvodů, proč si vzala život. Druhá řada se pak zabývala tím, co se vlastně dělo po uveřejnění těchto kazet. Soudní přelíčení i odhalování dalších věcí z minulosti o všech hlavních postavách včetně Hannah. V té třetí se ale podle traileru podíváme na něco úplně jiného, jelikož to vypadá, že je Bryce Walker po smrti. Kdo jej ovšem zabil? Adeptů byla totiž celá řada…

Třetí série 13 Reasons Why by se na Netflixu měla objevit už 23. srpna.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five + two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..