Možná jednou v češtině už v červnu

Dneska potěšíme všechny čtenáře knih Colleen Hoover, protože se můžou těšit na další její kousek.

Koncem června se v češtině totiž dočkáme knihy Možná jednou, která v nás navodí nejen líbivou melodii romance.

Ve dvaadvaceti letech má Sydney skvělý život – je na vysoké, má fajn stabilní práci, je zamilovaná do svého skvělého přítele Huntera a bydlí se svou nejlepší kamarádkou Tori. Jenže všechno se změní ve chvíli, kdy zjistí, že ji Hunter podvádí a ona se teď musí rozhodnout, jak dál.

Její pozornost ovšem uchvátí tajemný soused Ridge. Nemůže z něj spustit oči, ani přestat každou noc poslouchat, jak na balkóně vášnivě hraje na svou kytaru. I na Sydney je něco, čemu nedokáže Ridge odolat.

Když se konečně potkají, dojde jim, že se potřebují daleko víc, než by si mysleli. Hudba dá sice Sydney novou naději, ale psát písně, stejně jako žít vlastní život, není nikdy snadné…

Kniha by v češtině měla vyjít 21. června a to u nakladatelství YOli. Zajímavé na knize je, že k ní vznikl dokonce soundtrack, na němž uslyšíte Griffina Petersona. Písně si můžete poslechnout na MaybeSomedaySoundtrack.com

Peterson dokonce nazpíval píseň pro Odvrácenou tvář lásky (Ugly Love), které jsme se v češtině už dříve dočkali.

Zdroj informací a obrázků: KnizniKlub.cz, ColleenHoover.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × five =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..