Přece jen budeme lovit zombíky

Kdysi dávno pradávno jsme vám přinášeli informaci o tom, že se dočkáme filmové adaptace knihy Pýcha, předsudek a zombie. Původně se tvrdilo, že se hlavní role zhostí Lily Collins, teď je samozřejmě vše jinak… a máme k filmu konečně také první fotografii.

Nastává čas seznámit se s nejslavnější rodinou románů Jane Austen, která se umí ohánět a zabíjet nebezpečné nemrtvé nestvůry, co by si rády pochutnaly na vašem masíčku. Zní to šíleně? Možná. Uvidíme, jak to dopadne.

Elizabeth (Lily James), Lydia (Ellie Bamber), Mary (Millie Brady), Jane (Bella Heathcote) a Kitty (Suki Waterhouse) nejsou jen svobodné, ale také velice nebezpečné sestry Bennetovy, kterým byste do cesty vážně vstoupit nechtěli. Nebude chybět nai nabubřelý pan Darcy (Sam Riley) a proradný Wickham (Jack Huston).

Lily James o své postavě říká: „Dokonce i v původním příběhu byla Elizabeth mezi svými současníky už svým smýšlením o ženách a svými sny pokroková.  Je to opravdová bojovnice. Je to ninja.“

Nakolik je naše milovaná Lizzie opravdu ninja uvidíme v kinech až v příštím roce. Natáčení začalo v září tohoto roku a na režisérské stoličce sedí Burr Steers.

Pride and Prejudice and Zombies

Zdroj informací a obrázků: EW.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

10 + 7 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..