The DUFF už zná své představitele

CBS Films prozradilo další bližší informace ohledně připravovaného filmu The Duff na motivy stejnojmené knihy od Kody Keplinger. Kniha se stala mezi mladými americkými čtenáři velice oblíbenou a našla si fanoušky i u nás, ale jen mezi těmi, co čtou v anglickém jazyce. Do češtiny zatím přeložena nebyla, i když v to doufáme.

DUFF 1Jak už bylo avizováno, tak film se dočká zásadních změn oproti předloze. Ti z vás, kteří jsou s dějem seznámeni, tak mohou být docela zaskočeni – já jsem byla. Hlavní postavou příběhu je Bianca (Mae Whitman), běžná středoškolačka, jejíž svět se poněkud otřásne, když se dozví, že je mezi spolužáky považována za „DUFF“ (Designated Ugly Fat Friend – Určená jako Ošklivá Tlustá Kamarádka) svých hezčích kamarádek (Skyler Samuels & Bianca Santos).

I přes rady jejího oblíbeného učitele (Ken Jeong) na chvíli zapomene na misi získat svojji tajnou lásku Tobyho (Nick Eversman) a s pomocí oblíbeného fotbalisty Wesleyho (Robbie Amell), se pokusí si vydobít svoje místo.

Aby zabránila tomu, aby se její poslední rok na střední neproměnil v naprostou tragedií, musí najít odvahu svrhnout oblíbenou spolužačku Madison (Bella Thorne), která si zakládá svoji pověst na škatulkování spolužáků, a připomenout tak nejen sobě, že nehledě na to, jak vypadáme nebo jací jsme, všichni jsme něčí DUFF.

Synopse ke knize je trochu jiná, ale to neznamená, že to musí být špatně. Uvidíme, jak se s tím scénáristé a pak hlavně herci poperou. A když už je řeč o hercích, tak si aspň připomeneme, v jakých jiných projektech jsme je mohli vidět. Většina herců už totiž rozhodně není teen a tak jsme už měli příležitost se s nimi dříve seznámit.

DUFF 2Mae Whitman má na kontě velkou řádku filmů, vzhledem k tomu, že se ve filmu objevila už v šesti letech. V současné době se objevuje na televizních obrazovkách v seriálu Parenthood (Famílie).

Hlavní arch nemesis Madison, si zahraje Bella Thorne. Bella je z celého hlavního obsazení nejmladší (o celých devět let mladší než Mae!). I Bella je dětskou herečkou a do popředí se dostala hlavně díky Disney seriálu Shake It Up! (Na parket!).

Nejlepší kamarádky si zahrají Skyler Samuels a Bianca Santos. Skyler si zahrála už jinou knižní hrdinku, a to Chloe King v seriálu Devět životů Chloe King. Bianca se pak objevuje v seriálu The Fosters o dvou lesbických maminkách a hloučku adoptovaných dětí.

DUFF 6No a to nejzajímavější nakonec. Nick Eversman – spíše zatím neznámý herec, si zahraje Tobyho. Ale, Robbie Amell si zahraje Wesleyho! Robbieho (který je, jak všichni jistě víte, mladší bratranec Stephena Amella aka Arrow) jsme nedávno mohli vidět v seriálu (který byl mimo jiné nedávno zrušen) The Tomorrow People. No a troufám si tvrdit, že i přesto nebude mít o práci nouzi a brzy jistě zakotví v jiném seriálu plným mladých krásných lidí.

Tak co říkáte na obsazení a synopsi filmu? Já doufám, že se tvůrcům vše povede a že i když se děj filmu bude od knihy lišit, nabídne čtenářům i nečtenářům předlohy zábavnou podívanou.

Zdroj informací a obrázků: CBSFilms.com, Instagram.com

Jana Buchtová

Upovídaná zrzka, která se vůbec necítí na 26! A která tráví až příliš mnoho času poleháváním v posteli s knížkou v ruce. “But for my own part, if a book is well written, I always find it too short.” ― Jane Austen

4 komentáře: „The DUFF už zná své představitele

 • 29.5.2014 (19.47)
  Trvalý odkaz

  Zní to zajímavě, určitě se těším. Herci jsou úžasní, jenom musím podotknout, že Robbie Amell je bratranec Stephena Amella. Ale to je jen maličkost :D.

  Reagovat
  • 29.5.2014 (20.07)
   Trvalý odkaz

   Ups, to mi uniklo, já pořád žiju v představě, že jsou bratři 😀

   Reagovat
   • 1.6.2014 (21.15)
    Trvalý odkaz

    Já si také myslela, že jsou to bratři 😀 . Pak jsem zjistila, že jsou to vlastně bratranci. To ale nemění nic na tom, že jsou k sežrání 😀

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

4 × four =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..