Konzultant se v únoru objeví na Prime Video

Knihy Novinky Seriály

Už příští měsíc se dočkáme seriálového zpracování knihy Bentleye Littleho a podle prvního teaseru to vypadá docela slibně.

Sériál se odehrává ve světě vývoje her a sleduje obchodního konzultanta (Christoph Waltz), který je najat, aby zlepšil čísla společnosti – i když to znamená, že se mezi zaměstnanci Comp Ware musí stát neoblíbenou postavou.

Teaser jde přímo k věci a představuje nám Reguse Patoffa (Waltz), který je 100% spokojen s myšlenkou, že se ho zaměstnanci budou bát nebo ho nenávidět. Zdá se, že Regus je také odhodlán tento proces urychlit a udělá to tím, že napadne osobní prostor zaměstnanců, dostane je do nepříjemných situací a začne se chovat děsivě. Ale to je teprve začátek…

Kromě Waltze v seriálu uvidíme Nata Wolffa, Brittany O’Grady, Aimee Carrero, Sloane Avery a Michaela Charlese Vaccaro. Premiéra je stanovena na 24. února, za režií stál tvůrce úspěšného seriálu WandaVision Matt Shakman. Podle všeho by Prime Video mělo naráz zpřístupnit všech 8 epizod. Knižní předloha vyšla také v českém překladu v loňském roce u nakladatelství Fobos.

Zdroj informací a obrátků: Collider.com, DatabazeKnih.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge