Trailer na film Můj policista

Filmy Knihy Novinky

Před nedávnem jsme vám přinesli informaci o tom, že se dočkáme filmové adaptace knihy Bethan Roberts se zajímavým obsazením. Teď tu máme konečně i první trailer.

Hlavním hrdinou romantického dramatu je Tom (Harry Styles), policejní důstojník v Brightonu z roku 1957 ve Velké Británii, který se oženil s Marion (Emma Corrin), zatímco tajně chodil s uměleckým kurátorem Patrickem (David Dawson).

První pohled na dobové romantické drama ukazuje, jak Patrick, Marion a Tom spolu tráví čas jako trio, přičemž Tom je rozpolcený mezi svými dvěma láskami. Film později přeskakuje mezi 50. a 90. léty, přičemž Stylesova Toma později hraje Linus Roache a Marion nyní ztvárňuje Gina McKeeová, když se pár rozhodne vzít k sobě nemocného Patricka (Rupert Everett) poté, co utrpěl mrtvici.

Styles popsal sexuální scény jako „něžné“. „Tolik z gay sexu ve filmu je ukázáno jako, že se do toho prostě pustí dva chlapi. A to z toho trochu odstraňuje něhu,“ řekl. „Představuji si, že to budou sledovat někteří lidé, kteří byli velmi živí v této době, kdy bylo nezákonné být gayem, a [Michael] chtěl ukázat, že je to něžné, milující a citlivé. Teď je evidentně dost nepochopitelné myslet si: ‚Ach, ty nemůžeš být gay. To bylo nezákonné.‘ Myslím, že každý, včetně mě, má svou vlastní cestu, jak přijít na svou sexualitu a cítit se jistý v kramflecích. Není to jako ‚Tohle je gay příběh o tom, že tihle chlapi jsou prostě gayové.‘ Je to o lásce a o jejich ztraceném čase.

Film Můj policista režíroval a je také výkonným producetem Michael Grandage („Genius“), scénář sepsal Ron Nyswaner. Režisér Grandage dříve popsal postavu Toma jako „zmatenou“.  Film má v kinech premiéru 21. října, na Amazon Prime Video se objeví 4. listopadu, kde se o tom budeme moc sami přesvědčit.

Zdroj informací a obrázků: IndieWire.com, VanityFair.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge