Vstupte do Sandmanova světa

Komiksy Novinky Seriály

Není to tak dávno, co jsme vám přinesli první informace o seriálové verzi komiksu Neila Gaimana. Díky Comic Conu tu máme další video.

https://youtu.be/yyhNWzlUoho

Existuje svět, kam se dostaneme, jenom když zavřeme oči a usneme – říká se mu Snění. A Pán snů Sandman (Tom Sturridge) tam umí zhmotnit naše nejhorší noční můry a představy. Když Sen nečekaně padne do zajetí, ve kterém stráví sto let, vyvolá jeho nepřítomnost dlouhou řadu událostí, které navždy promění svět spících i bdících.

Sen se proto vydává na putování mezi světy i v čase a napravuje chyby, které udělal za dobu svojí dlouhé existence, musí znovu prozkoumat, kdo je přítel, a kdo nepřítel, a poznává taky nové bytosti – ať už kosmické nebo ze světa lidí.

Seriál Sandman, inspirovaný oblíbeným a oceňovaným komiksem od DC, je velkolepá, na hlavních postavách postavená směska mýtů a temných fantazií spředených do deseti poutavých kapitol o dobrodružstvích, která zažívá Sen. Autorem a výkonným producentem seriálu je sám Gaiman, kterému jako showrunneři pomáhali Allan Heinberg a David S. Goyer. Premiéra seriálu je stanovena na 5. srpna.

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com/tudum

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge