Chtěli byste potkat své mladší já?

Komiksy Novinky Seriály

V novém seriálu podle komiksové předlohy Briana K. Vaughana a Cliffa Chianga se podíváme do osmdesátek.

Řeč je o seriálu Paper Girls, který nás zavede do života čtyř dospívajících dívek – Mac Coyle (Sofia Rosinsky), Tiffany Quilkin (Camryn Jones), K.J. Brandman (Fina Strazza) a Erin Tieng (Riley Lai Nelet). Ty totiž narazí na stroj času a místo do minulosti skočí v čase do budoucnosti, přesněji do roku 2019. Tam se setkají s dospělou verzí Erin (Ali Wong), jenž rozhodně není nadšená, že se potkává se svou mladší verzí.

Jenže se ukáže, že cestovat mimo svou časovou osu je velkým narušením a dívky se tak stanou terčem ozbrojených a záhadných časových policistů. Naštěstí mají spojence – budoucí verze K.J. a Tiffany, stejně jako hromadu elektronických brouků, co dokážou léčit zranění.

Paper Girls je třicetidílná komiksová řada napsaná Brianem K. Vaughanem a ilustrovaná Cliffem Chiangemo partě kamarádek, které rozvážejí noviny a které potká daleko víc než by na své obvyklé cestě na Haloween roku 1988 čekaly.

Bohužel se dostanou doprostřed konfliktu mezi frakcemi cestovatelů časem a také se vydají na dobrodružství napříč časem, aby zachránily svět.

Vaughan a Chiang seriál produkovali, společně se Stephany Folsom, Christopherem Cantwellem a Christopherem C. Rogersem. Seriál by měl mít 8 epizod a premiéry se na Prime Video dočkáme už 29. července.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, CSFd.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge