Kluci ze hřbitova se dočkají pokračování

Knihy Novinky

Aiden Thomas, autor bestsellerové knihy Kluci ze hřbitova, která u nás v překladu vyšla v lednu tohoto roku, oznámil, že pracuje na druhé knize.

Kluci ze hřbitova vyprávějí příběh trans kluka Yadriela, který by se rád zavděčil své latinskoamerické rodině, která má problém přijmout jeho gender. Aby jim dokázal, že je pravý brujo, rozhodne se s pomocí své sestřenky a nejlepší kamarádky Maritzy provést rituál s cílem vyvolat ducha jejich zavražděného bratrance.

Něco se ale zvrtne a Yadriel místo něj vyvolá ducha Juliana Diaze – kluka z místní střední, který neměl zrovna nejlepší pověst. Yadriel by se ho milerád zbavil, ale Julian nehodlá odejít jen tak. Je odhodlaný přijít na to, co se mu stalo, a zbavit se tak pout, která ho na tomto světě drží. Yadrielovi nezbývá než Julianovi pomoci. Čím více času spolu však tráví, tím méně si Yadriel přeje, aby Julian odešel…

Druhá kniha by podle autorových slov měla sledovat to, co se stane, když se potká Šestý smysl a Nezvratný osud. Příběh by měl být vyprávěný z pohledu Juliana. Zatím nevíme, jak by se kniha měla jmenovat, ani kdy by mohla vyjít. Nezbývá než čekat.

https://twitter.com/aidenschmaiden/status/1541814440571506688?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1541814440571506688%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nerdsandbeyond.com%2F2022%2F06%2F29%2Faiden-thomas-announces-sequel-to-the-cemetery-boys%2F

Zdroj informací a obrázků: KnizniKlub.cz, GoodReads.com, NerdsAndBeyond.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge