Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled se dostane na Netflix

Filmy Knihy Novinky

Ačkoliv to přes osmi lety vypadalo, že se dočkáme další filmové adaptace romanťárny pro dospívající, která zamíří do kin, nějak k tomu nedošlo. A protože se Netflixu tyhle teenagerovské kousky daří, film se objeví na streamovací platformě.

Katie Lovejoy (Všem klůkům: Navždy s láskou) sepsala scénář, Matt Kaplan produkuje film skrz ACE Entertainment a režie se ujala Vanessa Caswill (minisérie Malé ženy). Za tvorbou tak stojí produkční a tvůrčí tým, který přinesl oblíbenou trilogii Všem klukům.

Kniha vypráví příběh sedmnáctileté Hadley, která zažívá snad nejhorší den svého života. Letí do Londýna na svatbu svého otce a ženy, jež v životě neviděla. Navíc o pouhé čtyři minuty zmešká svůj let a uvízne na newyorském letišti.

Čekání jí zpříjemní přitažlivý mladík, s nímž se seznámí v odbavovacím prostoru. Jmenuje se Oliver, je to Brit a má sedadlo 18C. Hadley 18A!

Román o rodinných vztazích, druhých šancích i prvních láskách se odehrává během 24 hodin a roli v něm hrají osudné náhody i rozmary času, které zamotají život dvěma mladým lidem.

Kniha vyšla v roce 2012 také v češtině, a to u nakladatelství Argo. Přestože u nás příběh moc velké haló neudělal a nejspíš už docela upadl v zapomnění, v zahraničí dojem udělal.

V hlavních rolích uvidíme Haley Lu Richardson (Netěhotná), Bena Hardyho (6 Underground: Tajné operace), Jameelu Jamil (Dobré místo), Roba Delaneyho (Catastrophe), Dextera Fletchera (Lock, Stock, And Two Smoking Barrels) a Sally Phillips (Deník Bridget Jonesové). Datum plánované premiéry ještě nebylo oznámeno.

Zdroj informací a obrázků: Deadline.com, Argo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge