Seriál Love, Victor se s námi rozloučí třetí sérií

Knihy Novinky Seriály

Oblíbený seriál, který vzešel z ne méně oblíbené knihy a filmu Já, Simon, dostal svou třetí řadu, v níž Victora nejspíš uvidíme naposledy.

Love, Victor staví na základech původního příběhu, opět se tak podíváme do Creekwoodu na střední školu. Hrdinou seriálu je Victor, který se sám snaží vyznat ve své sexualitě a odhodlat se k tomu, aby o ní řekl své rodině i přátelům. Seriál probírá i o trochu temnější otázky jako je sex, válečné záležitosti i alkoholismus. U zahraničních diváků si získal velkou oblibu, proto se dočkal hned tří sezón.

Třetí řada bude mít pouze 8 epizod a premiéra je stanovena na 15. června. Victora a jeho přátele čekají další překážky, zatímco se vydávají na cestu sebepoznání. V seriálu opět uvidíme Michaela Cimino, Anthonyho Turpela, Bebe Wood, Rachel Hilson, Masona Goodinga, Anu Ortiz, Isabellu Ferreira, Matea Fernandeze, George Seara a Jamese Martineze. Ava Capri a Anthony Keyvan se pro třetí řadu vrátí jako Lucy a Rahim, stejně jako Nico Greetham.

Ačkoliv jsme se zatím české verze seriálu nedočkali, vše se může změnit s příchodem streamovací služby Disney+ do Česka. Hulu totiž v USA pod Disney spadá, stejně tak jeho tvorba, proto by se některé seriály možná mohly od 14. června objevit také u nás. Zatím to ale není potvrzeno, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Zdroj informací a obrázků: NerdsAndBeyond.com, CSFD.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge