Upířina První krev dorazí na Netflix v červnu

Upíří teenage seriály stále táhnou, i když je éra Upířích deníků sice dávno za námi, Netflix se rozhodl vsadit divokou kartu na seriálové zpracování povídky oblíbené Victorie Schwab.

Podle všeho nás čeká příběh upírka vs. lovec upírů. Když dojde čas na to, aby si Juliette (Sarah Catherine Hook) vybrala svou první oběť, aby se tak zařadila mezi členy mocné upíří rodiny, padne jí zrak na novou dívku ve městě jménem Calliope (Imani Lewis). Jenže k Juliettinu překvapení je Calliope lovkyně upírů pocházející z rodiny vážených lovců. Obě přijdou na to, že tu druhou nebude tak jednoduché zabít, ani nepropadnout lásce.

Povídka byla poprvé publikována v září 2020. Schwab napsala scénář k celému seriálu a společně s Emmou Roberts a Karah Preiss také seriál produkuje. První série by měla mít 8 dílů a uvidíme v ní tváře Elizabeth Mitchell, Aubin Wise, Gracie Dzienny, Dominic Goodman, Phillip Mullings, Jr. a Jasona R. Moore. Premiéra je stanovena na 10. června.

Zdroj informací a obrázků: EW.com, Netflix.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

twenty − 20 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..