Netflix láká na druhou sérii Bridgertonu dalším trailerem a fotkami

Před měsícem jsme vám ukazovali první fotky a teaser trailer na dlouho očekávané pokračování seriálu, teď tu máme další lákačku.

Vikomt Anthony Bridgerton má nejvyšší čas splnit svou povinnost a konečně se oženit. Dokonce se už rozhodl, kterou z mladičkých debutantek si vybere – vyhlášenou krásku sezóny Edwinu Sheffieldovou.

Jenže ta má milující sestru Kate, které se namyšlený, panovačný a nebezpečně hezký nápadník vůbec nezamlouvá. Copak by s někým takovým mohla být Edwina šťastná? Anthonyho rozčiluje, jak mu všetečná intrikánka kazí zásnuby, ale kdykoli zavře oči, ve snech do pronásleduje Kate, nikoli Edwina …

Vybral si vikomt za nevěstu tu správnou sestru? A dokáže rázná vždycky rozumná Kate odolat muži, který v ní při každém setkání vyvolává takový hněv a takovou touhu?

Už 25. března se tak dočkáme pokračování osudů naší oblíbené rodiny a všech jejích známých. Podle všeho to bude zase pořádná podívaná, o které se bude hodně mluvit.

Zdroj informací a obrázků: Netflix.com, Databazeknih.cz, MarieClaire.com, RadioTimes.com, IndieWire.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five − three =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..