První teaser a plakát na After: Pouto jsou tady

Filmy Knihy Novinky

Čtvrtý film natočený podle oblíbené knižní série z pera Anny Todd se v kinech ukáže už letos. Je vidět, že tvůrce ani negativní recenze od natáčení nijak neodradily, takže si fanoušci rozhodně přijdou na své.

Čtvrtý film navazuje na události dílu třetího (After: Tajemství), kdy Hardin s Tessou v Londýně přišli na to, že Hardinova máma měla poměr s Christianem Vacem a že to on je ve skutečnosti Hardinův otec. A přesně s tímto zjištěním se bude ve filmu Hardin vyrovnávat. Život Tessy a Hardina je totiž plný překvapení. Jejich vztah je osudový, přestože neustále zkoušený další a další překážkou, které se jim staví do cesty. Šokující pravdy o obou rodinách, které vyplavaly na povrch, nasvědčují, že mezi milenci není velký rozdíl.

Tessa už dávno není milá, naivní a poslušná dívka, kterou byla, když poznala Hardina, právě tak jako on už není nemilosrdný, mrzutý potížista, do kterého se bezhlavě zamilovala. Tessa má pro jeho výbušnou povahu pochopení a jako jediná dokáže utišit jeho rozbouřené emoce. Hardin Tessu potřebuje.

Čím víc pravdy o jeho minulosti však vychází na světlo, tím víc se poddává démonům své minulosti a Tessu i ostatní blízké od sebe odhání. Tessa se už vzdává naděje, že ho dokáže zachránit. Jedině že by obětovala samu sebe. Stojí jí však láska za tak vysokou cenu? Tessa se odmítá vzdát bez boje. Za koho však ve skutečnosti bojuje? Za Hardina, anebo za sebe samu?

Zatímco v USA se filmu podle všeho dočkají až 7. září, Bontonfilm má u nás uvedený den premiéry jako 25. srpen. Do hlavních rolí se opět vrátí Josephine Langford jako Tessa Young a Hero Fiennes Tiffin jako Hardin Scott.

Zdroj informací a obrázků: Capitalfm.com, EliteDaily.com, KnizniKlub.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge