Natáčení Aladina skončilo

V minulém roce se poměrně rychle rozjel casting a pak i samotné natáčení hrané disneyovské verze Aladina. A teď už je dokonce i po natáčení…

Příběh o Aladinovi je jednou z nejznámějších a nejčastěji zpracovávaných arabských pohádek. Vznikl pravděpodobně okolo druhé poloviny dvanáctého století v Egyptě, což však nebrání tomu, aby byl v mnoha adaptacích situován do prostředí, připomínajícího oblíbenou romantickou vizi středověkého Bagdadu.

V Aladinovi, kterého režíroval Guy Ritchie, uvidíme Willa Smitha jako džina, Menu Massouda jako Aladina, Naomi Scott jako princeznu Jasmínu, Navida Negahbana jako sultána a Marwana Kenzariho jako Jafara. Disney stanovilo oficiální premiéru až na 24. května 2019 a právě Massouda na svém Instagramu koncem ledna oznámil, že bylo natáčení ukončeno a že teď už začíná postprodukce.

 

Zdroj inforací a obrázků: TheFandom.net, EW.com, Instagram.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ten − seven =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..