Passionflix přináší Hollywood Dirt v prvním traileru

Filmy Knihy Novinky

Pokud jste o Passionflixu ještě nikdy neslyšeli, pak vězte, že o něm brzy uslyšíte daleko víc, jelikož jde o jakousi verzi Netflixu, ovšem tato streamovací služba se zaměřuje převážně na komunitu romancí. A teď tu máme první trailer na jejich první celovečerák.

Hollywood Dirt (kniha zatím vyšla pouze ve slovenštině pod názvem Hriešny Hollywood) vypráví docela jednoduchý romantický příběh o dvou zdánlivých protikladech, co se přitahují.

Cole Masten je miláček Hollywoodu. Posledních pět let si myslel, že mu v životě nic nechybí. Měl úspěch, měl lásku své ženy, měl hromadu zapálených fanoušků. To vše ale zmizelo mávnutím proutku ve chvíli, kdy svou manželku načapal sexuálně zaneprádzněnou s jiným mužem. Ačkoliv si myslel, že krizi společně dokážou zvládnout, najednou má v ruce rozvodové papíry a hlavu tak popletenou, že se raději začne oddávat pořádným lechtivým hrátkám, aby na vše zlé zapomněl.

Pak mu ale jeho rozvodový právník dá jasně najevo, že s takovým životem teď musí okamžitě přestat, aby rozvod proběhl bez problémů. Má pro něj jasný úkol – musí se okamžitě sebrat, odjet do Quincy a začít natáčet dlouho očekávaný film, přitom se musí od všech ženských držet pořádně daleko. Jak už to tak ale bývá, nic nepůjde tak lehce. Cole totiž narazí na ženu, která před ním nepadá na zadek a rozhodně mu nedá nic zadarmo… a Cole má rád výzvu.

Pro Summer Jenkins jsou poslední tři roky života v Quincy čirým utrpením. Sní o tom, že se z města konečně odstěhuje a začne normálně žít. Proto když se objeví zprávy o tom, že by se v jejich jižanském městečku plném boháčů, kteří své peníze nahromadili chytrou investicí do Coca-Coly, měli objevit filmaři, rozhodne se chytnout jakékoliv možnosti, jak si vydělat a město opustit.

Nepočítala ovšem s tím, že si hlavní hvězda usmyslí, že by byla vhodnou kandidátkou na obsazení hlavní ženské role. Její nechuť je totiž natolik autentická, že by se nemusela ani moc snažit, stačí, když bude sama sebou. Summer zpočátku pochybuje, ale nakonec na nabídku kývne. Netušila ale, že Cole udělá vše, co je v jeho silách, aby ji dostal přesně tam, kde ji chce mít. Ne, že by to Summer zase až tak vadilo.

Alessandra Torre knihu sepsala v roce 2015 a minimálně v zahraničí udělala velký dojem. Filmová adaptace se sice objeví až v září, ale už teď se můžeme podívat na první lákavý trailer.

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com, DatabazeKnih.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge