Charakterové plakáty k novému Percymu a něco navíc

Produkce okolo posledního filmového počinu Percyho Jacksona se začíná pomalu, ale jistě připravovat na velkou parádu v sprnu, kdy má film přijít do kin. Postupně fanouškům tu a tam odhaluje fotky z natáčení a teď dokonce přišla s postery hlavních hrdinů. My se s vámi o ně rádi podělíme.

Konečně tu máme první pořádný a vytuněný oficiální plakát Percyho Jacksona! Co na něj říkáte?

Percy Jackson - Sea of Monsters

Kromě toho nám produkce také nabídla prvních pět hlavních postav celého dobrodružství:

Už jsme vám také ukazovali dva speciální obrázky z universa, teď přinášíme dva další:

Clarisse journal

Charybdis

Myslíte si, že to je všechno? Kdepak! Co takhle ještě speciální wallpapery:

Nevím, jak vy, ale já se rozhodně na přicházející film velice těším! Prozatím i kritici v zahraničí tvrdí, že si tvůrci oproti prvnímu filmu opravdu polepšili a více se drží předlohy. Collider měl dokonce možnost vidět prvních 30 minut filmu, reakci jsme vám přinesli už dříve.

V hlavních rolích filmu se ukážou staří známí Logan Lerman jako Percy, Alexandra Daddario jako Annabeth, Brandon T. Jackson jako Grover, a Jake Abel jako Luke. K novým tvářím patří Nathan Fillion (Hermes), Stanley Tucci (Dionysus), Leven Rambin (Clarisse) a Douglas Smith (Tyson).

Zdroj obrázků: FB.com/PJ2.Seaof Monsters

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 × 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..