Owen Teague se přidává k filmové adaptaci Den co den

Před časem jsme vám přinesli informaci o hlavních představitelích adaptace knihy Davida Levithana, Den co den. Dneska tu máme další známou tvář.

Kniha vypráví příběh dospívající dívky jménem Rhiannon, která se zamiluje do jisté „cestující duše“ jménem A. A se totiž ocitá každý den v různém těle a když se ocitne v těle Rhiannonina přítele, táhne ho to k ní víc než ke komukoliv jinému.

V hlavních rolích uvidíme Angourie Rice, Justice Smitha a Lucase Jade Zumanna. Kromě techto tváří se objeví také Debby Ryan, Maria Bello či Jacob Balaton.

Nově tak obsazení rozšíří Owen Teague, který si zahraje malédo kluka Alexandra, který je do Rhiannon také zamilovaný. Teague se v současné době objevuje v netflixovském seriálu Bloodline a brzy jej uvidíme také jako šikanátora a psychopata v adaptaci Kingova TO.

Natáčení by se mělo co nejdříve rozběhnout, štáb se už nachází v Torontu v Kanadě. Na režisérskou stoličku usedne Michael Sucsy.

Zdroj informací a obrázků: TheFandom.net, HollywoodReporter.com,AwardsCircuit.com, CooBoo.cz

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

15 − twelve =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..