Další trailerová lákačka na seriálového Drákulu

NBC si začíná připravovat půdu pro nadcházející seriál, který se na amerických obrazovkách ukáže už 25. října, a vypustila do světa druhý trailer.

My jsme vás už před časem o seriálu informovali, stejně jako jsme vám přinesli první fotky a plakáty. Seriál Dracula se soustřeďuje na legendárního upíra, který přijede do Londýna a vydává se za amerického podnikatele, jenž by rád přinesl do Viktoriánské společnosti nějaký ten kus moderní vědy. Ve skutečnosti doufá, že bude mít možnost pomstít se těm, co mu zničili život už před staletími. Jenže se vyskytne jediná okolnost, která by potenciálně dokázala jeho plán překazit: Dracula se beznadějně zamiluje do ženy, jež se až nápadně podobá jeho mrtvé manželce.

V hlavní roli se představí Jonathan Rhys Meyer, který na sebe výrazně upozornil díky roli Jindřicha VIII. v seriálu Tudorovci. V současné chvíli také září v hlavní záporné roli filmové adaptace prvního dílu Nástrojů smrti.

Zdroj informací a obrázků: JustJared.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

3 × 2 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..