První promo k seriálu Witches of East End

O seriálové podobě knižní přeldohy Melissy de la Cruz jsme vám psali na začátku března i v průběhu června. S blížícím se podzimním schématem vysílaní amerických televizí se pomaloučku začínají objevovat také nová proma.

Za produkcí seriálu stojí kabelová televizní stanice Lifetime, která natáčení započala už v říjnu minulého roku, ale později se rozhodla některé role přeobsadit.

Seriál bude vyprávět příběh Joanny Beauchamp a jejích dvou starších dcer Ingrid a Freyi, které nemají ani ponětí o tom, že jsou novou generací čarodějek. Snaží se poklidně žít v East Havenu, ale vše se změní v okamžiku, kdy si má Freya vzít bohatého muže z North Hamptonu. V městě se totiž probudí Temnota a Joanna bude nucena svým dcerám odhalit, co jsou vlastně zač.

Knižní série vychází u nakladatelství BB/art. První díl vyšel v roce 2012, druhý – Polibek čarodějky – vyjde ke konci měsíce srpna.


Zdroj informací a obrázků: ParanormalBooks.pl, WitchesofEastEnd.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

1 komentář: „První promo k seriálu Witches of East End

  • 20.8.2013 (14.42)
    Permalink

    Kratší to snad nemohli udělat, ale určitě to omrknu a uvidí se 😀

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

five × four =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..