Začala produkce Fallen

Na začátku února jsme vás informovali o možném režisérovi oblíbené andělské tetralogie Fallen (v češtině Andělé) z pera Lauren Kate. Prvního července si autorka pro fanoušky připravila překvapení.

Lauren KateLauren Kate na svém ofigicálním blogu fanouškům napsala, že jim slíbila, že až se začne něco okolo produkce filmu dít, dá jim vědět. A nelhala.

V současné době jsou Mayhem Pictures a IF Entertainment ve fázi předprodukce a hledají herce, kteří by si zahráli středoškolské postavy Luce, Daniela, Cama a dalších.

Natáčení by mělo začít už v září tohoto roku. Za scénářem stojí Kathryn Price a Nicole Millard. Režie by se měl ujmout Scott Hicks.

Ačkoliv Kate svou andělskou sérii už ukončila, v říjnu se do prodeje chystá první díl nové série, Teardrop. Na svém blogu také uvedla, že jakmile se dozví něco nového o vybraných hercích nebo natáčení, bude o všem informovat.

Zdroj informací a obrázků: LaurenKateBooks.net

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

3 − two =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..