Harry Potter a Princ dvojí krve v novém

Na Comic-Conu byla slavnostně odhalena také pátá obálka kouzelnické série. Už známe obálky prvního, druhého, třetího, čtvrtého i pátého dílu.

Na obálku dílu sedmého si budeme muset počkat na 31. červenec, v ten den má totiž Harry narozeniny. Tedy, alespoň podle knihy. Šestý díl série byl poprvé publikován 16. července 2005. Plno fanouškům do té doby vrtalo hlavou, kdo je oním princem dvojí krve a jak moc zasáhne – nebo už zasáhl – do příběhu. Konečné rozuzlení tak bylo pro většinu z nich překvapením.

harry-potter-half-blood-prince-new-cover

Zdroj informací a obrázků: Hypable.com

Petra Sýkorová

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. "Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný." (C.S.Lewis)

Jeden myslel na “Harry Potter a Princ dvojí krve v novém

  • 14.1.2016 (19.38)
    Trvalý odkaz

    Stejně jako u pětky, i tady mi dost vadí červený popisek nakladatelství… 🙁 A taky to, že Brumbálovo kouzlo Lumos je žluté, kdežto Harryho modré! 😕 Je to takové… no… v knížce se myslím nikdy nepsalo, že by Lumos mělo být modré, vždy to bylo pouze „světlo“! To až film donutil všechny myslet si opak.
    Loira recently posted…Minecraft v mobilu → Stavíme divadlo!My Profile

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 × 5 =

CommentLuv badge

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..